Вівторок , 14 Листопада 2023
ukruplen
Всесвітня історія 9 клас

На сайті можна знайти відповіді до всіх завдань з підручника зі світової історії для 9 класу, які стануть в пригоді учням при підготовці до уроків, контрольних робіт та державної підсумкової атестації.

Сторінка містить зручний інтерфейс для пошуку необхідного завдання. Усі завдання розподілені за темами, що відповідають програмі зі світової історії для 9 класу. Крім того, на сайті є можливість завантажити підручник зі світової історії для 9 класу у форматі pdf, що є додатковим зручним інструментом для учнів.

Окрім готових відповідей на домашні завдання, на сайті також є багато корисної інформації зі світової історії. Серед них – розділи про історичні події, про видатних історичних постатей, про культуру та мистецтво різних епох, про релігії світу та інше. Ця інформація може стати корисною не лише для учнів, але й для всіх, хто цікавиться світовою історією.

Усі відповіді на сайті створені професійними вчителями, тому можна бути впевненим у їх правильності та точності. Крім того, на сайті постійно додаються нові завдання та відповіді до них, щоб учні мали можливість завжди отримувати актуальну інформацію.

Тест-контроль Історія України + Всесвітня історія 9 клас

Мова навчання: Українська

Автор підручника: Воропаєва В.В.

У форматі ЗНО

Тест-контроль Історія України + Всесвітня історія 9 клас Воропаєва В.В.…

Читати далі »