Середа , 15 Листопада 2023
ukruplen
Хімія 9 клас

Хімія для 9 класу – це основні закони, терміни і поняття, які є фундаментом для засвоєння цієї дисципліни у наступні роки шкільного навчання. Незважаючи на те, що хімія є цікавою та захоплюючою наукою, а її уроки являють собою видовищний експеримент, вивчати цю дисципліну деяким школярам досить складно, оскільки вона жадає від них наполегливості та здібностей. У старших класах збільшується кількість домашніх завдань з хімії. Школяр з поганою успішністю по цьому предмету зіштовхується з тим, що робити домашнє завдання потрібно, а як його робити він не знає та й запитати ні у кого.

Готові домашні завдання з хімії для 9 класу нададуть допомогу учням, яким важко засвоїти цей предмет. Вони можуть подивитися на хід рішення та відповіді, на те, як саме зроблене те або інше завдання і таким чином упоратися з домашньою роботою. Також вони мають можливість перевірити, наскільки правильно вони вирішили завдання, порівнюючи своє рішення з рішенням наданим у ГДЗ. Готові домашні роботи також стануть у нагоді не тільки школярам, але й їхнім батькам, які переглядаючи роботу школярів і порівнюючи її з готовими рішеннями зможуть зрозуміти, наскільки добре їх дитина володіє хімією.

Лабораторнi та практичнi роботи 9 клас (Біологія, Фізика, Хімія)

Мова навчання: Українська

Автори підручника: Матяш Н.Ю., Степанюк А.В., Страшко С.В., Базанова Т. І. — Божинова Ф.Я., Коршак Є.В, Сиротюк В.Д. — Буринська Н.М., Попель П.П., Ярошенко О.Г., Лашевська Г.А.…

Читати далі »