Вівторок , 14 Листопада 2023
ukruplen
2 клас

З початком навчального року для всіх батьків починається випробування на витривалість — домашні завдання дитини. І, якщо з програмою першого класу всі справляються легко , то програма 2 класу, викликає занепокоєння. Вона більш важка. І, звичайно, перше місце за кількістю втраченого часу займає зараз не математика, а англійська мова, яку більшість батьків, забули.
Готові домашні завдання, які представлені на нашому сайті, не лише допоможуть вам легко впоратися з домашньою роботою та перевірити вірність її виконання, але й розтлумачать кожен етап її виконання.
Над цим збірником працювали найкращі наукові співробітники та викладачі, які не лише знають всі тонкощі навчальної справи, але й всі труднощі, що виникають в процесі виконання кожного завдання. Збірник було створено відповідно до навчальної програми за якою зараз навчається ваша дитина, тому ви не будете витрачати час на порівняння вправ з підручника та завдань у збірнику.
Хоча програма за якою навчається малеча одна, але підручників кілька, тому, щоб у вас був вдалий навчальний рік, вам необхідно дізнатися автора підручника за яким навчається ваша дитина.