Середа , 15 Листопада 2023
ukruplen
Українська мова 10 клас

По-справжньому освічена і грамотна людина завжди досконало знає свою рідну мову, вільно володіє правописом, не допускає орфографічних і граматичних помилок. Це, безумовно, позитивно впливає на його самооцінку та відносини з іншими людьми.

Вміння писати без помилок, а також красиво і лаконічно виражати свої думки, безсумнівно, стануть у нагоді усім випускникам школи в їх подальшому житті, оскільки до здібностей грамотно писати приділяють увагу не тільки випадкові люди, але й, наприклад, роботодавці при прийомі на роботу. Маючи на меті випустити зі школи дійсно освічену молодь, фахівці зі складання шкільної програми прагнуть включити в неї більш матеріалу, що особливо характерно для старших класів. Також має місце і наявність великих за обсягом домашніх завдань.

Розміщені на нашому сайті готові домашні завдання з української мови для 10 класу покликані полегшити долю школярів в їх останні роки навчання. Готові відповіді безумовно допоможуть школярам у підготовці домашніх завдань, оскільки вони отримують можливість не тільки полегшити для себе виконання роботи, але й перевірити наскільки добре вони розбираються в дисципліні. Батькам також буде зручніше впевнитися в знаннях своїх дітей за допомогою готових домашніх завдань.

Тест-контроль Українська мова та література 10 клас

Мова навчання: Українська

Автор підручника: Черсунова Н.І.

Тест-контроль Українська мова та література 10 клас Черсунова Н.І.

Відповіді на тест-контроль з Української мови і літератури — самостійні та контрольні роботи (10 клас).…

Читати далі »